Christmas

Information

ZWROT I WYMIANA

Dziękujemy za zakupy w Coloryee. Nasz sklep internetowy oferuje unikalny produkt modowy od naszych niezależnych projektantów dzięki wysokiej jakości materiałom i niezawodnej produkcji. Nasi członkowie zespołu kontroli jakości sprawdzają każdy produkt przed zapakowaniem, aby zapewnić maksymalną satysfakcję klientów.

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, łatwo go wymienić lub zwrócić. Nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem service@coloryee.com, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoją prośbę.

Łatwe wymiany:

Potrzebujesz innego rozmiaru, koloru lub wzoru? Mieć bezproblemową wymianę, o ile jest w magazynie.

Szybki zwrot:

Przypomnienie: wszelkie adresy w paczce nie są zatwierdzone jako adres zwrotny. Zwracana paczka bez autoryzowanego adresu zwrotnego od przedstawicieli działu obsługi klienta nie zostanie zwrócona ani wymieniona. W ciągu tygodnia dokonamy zwrotu na oryginalną metodę płatności.

Polityka zwrotów i wymian

-Zakup (z wyjątkiem strojów kąpielowych 、 torby i akcesoria) można zwrócić lub wymienić w ciągu 15 dni od dostarczonego terminu.

-Przedmioty muszą być nieużywane, nieuszkodzone i w oryginalnym opakowaniu, upewnij się, że wszystkie artykuły w opakowaniu są nienaruszone! Jeśli nie, kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie poniesione opłaty i zwrot nie zostanie wydany.

-Kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony.

Produkty niespełniające tych kryteriów nie będą rozpatrywane do zwrotu.

Jeśli zwrot został spowodowany przez konsumenta, konsument powinien być odpowiedzialny za opłatę transportową. Konkretna opłata powinna być oparta na wybranej firmie ekspresowej.

Jeśli z naszych powodów otrzymane towary są uszkodzone lub nieprawidłowe, a konsument nie musi ponosić opłaty za wysyłkę z tego powodu.

Konsument nie pobiera opłaty za uzupełnianie towaru za zwrot produktu.

Zakup nie kwalifikuje się do zwrotu

- Końcowe przedmioty sprzedaży nie kwalifikują się do zwrotu ani wymiany.

- Stroje kąpielowe nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

- Stroje kąpielowe można zwrócić / wymienić tylko wtedy, gdy są uszkodzone / uszkodzone lub niewłaściwe.

- Musisz wysłać do nas zdjęcie przedstawiające problem / usterkę po przesłaniu żądania zwrotu / wymiany online.

Anulowanie zamówienia

Twoje zamówienie zostanie w pełni zwrócone, jeśli zostanie anulowane w ciągu 24 godzin od zakupu. Prześlij zgłoszenie pomocy z Kontakt, jeśli zdecydujesz się anulować zamówienie. W przypadku zamówień anulowanych po 24 godzinach od zakupu, ale przed wysyłką, obowiązuje 15% opłata za anulowanie. NIE zaakceptujemy żądania anulowania zamówienia, jeśli zamówienie zostało już wysłane.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz dodatkowe pytania / problemy, skontaktuj się z nami pod adresem service@coloryee.com lub porozmawiaj z nami online.